dr Marko Daković
E-pošta: marko@ffh.bg.ac.rs
Telefoni: 011/2630-796, 011/3336-696
Kabinet: 271

Detaljnije


PREDMETI:

  • Radiohemija i nuklearna hemija
  • Radijaciona hemija i fizika
  • Biosistemi i zračenja
  • Nuklearna spektrometrija
  • Fizička hemija u biologiji i medicini
  • Radijaciona bilogija
  • Detekcija i spektrometrija nuklearnog zračenja

ELEKTRONSKE NAUČNE BAZE:

DOPUNSKE INFORMACIJE:



dr Mihajlo Etinski
E-pošta: etinski@ffh.bg.ac.rs
Telefon: 011/3336-632
Kabinet: 371

Detaljnije


stanka-jerosimic
dr Stanka Jerosimić
E-pošta: stanka@ffh.bg.ac.rs
Telefon: 011/3336-799
Kabinet: 373 (372/00)

Detaljnije


milos-mojovic
dr Miloš Mojović
E-pošta: milos@ffh.bg.ac.rs
Telefoni: 011/2630-796, 011/3336-696
Kabinet: 272

Detaljnije

PREDMETI:

    • Praktikum iz korišćenja računara (FFH)
    • Primena računara u fizičkoj hemiji (FFH)
    • Biofizička hemija 2 (FFH)
    • Biofizička hemija i dinamika neravnotežnih procesa (FFH)
    • Metode i metodologija fizičkohemijskih istraživanja – učesnik (FFH)
    • Transport kroz membrane (FFH)
    • Fizičkohemijske metode u biomedicini (FFH)
    • Radijaciona hemija i dozimetrija (FFH)
    • Fizičkohemjske osnove biofizike (Univerzitet u Beogradu)
    • Modeliranje biofizičkih procesa i pojava (Univerzitet u Beogradu)
  • Primenjena hemija (FPU)

ELEKTRONSKE NAUČNE BAZE:

DOPUNSKE INFORMACIJE:



dr Igor Pašti
E-pošta: igor@ffh.bg.ac.rs
Telefon: 011/3336-628
Kabinet: 275

Detaljnije

PREDMETI:

  • Elektrohemija
  • Elektrohemijska kinetika

ELEKTRONSKE NAUČNE BAZE:

DOPUNSKE INFORMACIJE:



dr Ana Popović-Bijelić
E-pošta: ana@ffh.bg.ac.rs
Telefoni: 011/2630-796, 011/3336-696
Kabinet: 272

Detaljnije


PREDMETI:

    • Biofizička hemija 1
    • Biofizička hemija i dinamika nelinearnih procesa
    • Biofizička hemija metabolizma
    • Biološka hemija elemenata – fizičkohemijski aspekt
    • Fizičkohemijske metode u biomedicini
  • Transport kroz membrane

ELEKTRONSKE NAUČNE BAZE:

DOPUNSKE INFORMACIJE:



dr Ivana Stojković Simatović
E-pošta: ivana@ffh.bg.ac.rs
Telefon: 011/3336-689
Kabinet: 364

Detaljnije



dr Biljana Šljukić Paunković
E-pošta: biljka@ffh.bg.ac.rs
Telefon: 011/3336-894
Kabinet: 354

Detaljnije