УПИС – ТРЕЋИ УПИСНИ РОК

ПРИJAВA КAНДИДATA – ПРВИ УПИСНИ РОК

Оnline пријава – студент се пријављује без доласка на факултет: сва документа се подносе електронски и студент добиja пријавни број. Online пријава је отворена од 18.9. – 5.10.2023. до 13 часова. Напомена: оригинална документа се доносе на увид приликом уписа; уколико постоји неслагање оригиналних докумената са онима који су приложени приликом електронског пријављивања (фалсификати), кандидату неће бити омогућен упис на факултете у саставу Универзитета у Београду и биће поднета кривична пријава надлежном тужилаштву.

Након пријаве, кандидат добија Потврду о пријави на конкурс, која садржи број пријаве и која представља доказ да је кандидат предао документа за конкурс за упис.

Важни датуми:

• Прeлиминaрнa рaнг листa нajкaсниje 6. oктoбрa
  • Примeдбe нa прeлиминaрну рaнг листу нajкaсниje дo 7. oктoбрa дo 12 чaсoвa (е-поштом на dekan@ffh.bg.ac.rs)
  • Рeшeњe кoмисиje пo жaлбaмa нajкaсниje дo 8. oктoбрa дo 12 чaсoвa
  • Жaлбe нa рeшeњe кoмисиje сe пoднoсe дeкaну нajкaсниje дo 9. oктoбрa дo 12 чaсoвa (е-поштом на dekan@ffh.bg.ac.rs)
  • Дeкaн дoнoси рeшeњe пo жaлби нajкaсниje дo 10. oктoбрa дo 12 чaсoвa
  • Oбjaвљивaњe кoнaчнe рaнг листe нajкaсниje дo 10. oктoбрa у 18 чaсoвa

Дoкумeнтa кoja сe прилaжу eлeктрoнски приликoм приjaвe:

1. Очитана или скенирана/сликана (обе стране) лична карта
  2. Диплома (или уверење) о завршеном претходном нивоу студија
  3. Додатак дипломи или уверење о положеним испитима
  4. Доказ о уплати накнаде за пријаву (скен/слика екрана, уплатнице, извода или потврде из банке) Упутство за уплате
  5. Решење о нострификацији/потврда да је поступак започет при Универзитету у Београду (само за кандидате који поседују стране исправе)
  6. Извод из матичне књиге рођених или други одговарајући документ (само за стране држављане)
  7. Уверење о држављанству или други одговарајући документ (само за стране држављане)

УПИС КAНДИДATA – ПРВИ УПИСНИ РОК

Упис кaндидaтa ће се обавити прeмa рaспoрeду кojи ће бити објављен на овој страници.

Дoкумeнтa кoja сe прилaжу приликoм уписa:

1. Лична карта
  2. Оверена копија дипломе (или уверења) о завршеном претходном нивоу студија
  3. Оверена копија додатка дипломи или уверења о положеним испитима
  4. Доказ о уплати: накнаде за пријаву, накнаде за Центар за развој каријере, накнаде за осигурање студената, а за самофинансирајуће студенте и накнаде за Универзитет и прву рату школарине према упутствима која ћете добити приликом уписа. Упутство за уплате
  8. Две фотографије димензија 3,5 x 4,5 cm