Након успешног дружења током протеклих осам година, прикључите се наставку пројекта Факултета за физичку хемију Универзитета у Београду под називом:

Наука око нас 10

Теме предавања су:

Субота, 17.11.2018. у 10.00 часова: „Електрохемијска кухиња – од рецепта до електролита“.

Субота, 24.11.2018. у 10.00 часова: „Тајне микронити у макросвету“.

Упознајте се са природним законима који одређују наш свакодневни живот кроз занимљива предавања и још занимљивије експерименталне вежбе!

Ако сте ученик трећег или четвртог разреда средње школе, одаберите теме које вас занимају и пријавите се електронском поштом на naukaokonas@ffh.bg.ac.rs што пре.

У поруци наведите за који термин се пријављујете. Можете се пријавити и за све термине. Број расположивих места је ограничен.

Место одржавања је:

Факултет за физичку хемију
Студентски трг 12-16
Београд

Предавања почињу у наведеним терминима и после краће паузе за ручак, који је обезбеђен, дружење настављамо у лабораторијама.

Дођите и проведите један необичан дан са нама!

Преузмите постер ове манифестације:

Наука око нас 10 – постер

Слике – субота, 17.11.2018.

Наука око нас 10/1