Фебруарски испитни рок

Увид у радове за све студенте биће одржан у среду, 13. фебруара 2019. године, у 12 ч, у лаб. 358.
Моле се студенти који су положили испит да понесу индексе ради уписивања оцена у истом термину.

Резултати испита

Решења задатака

Резултате пробног теста, заједно са свим предиспитним поенима можете погледати овде: PMFH_2018-19.
Напомена:
* број поена остварених на предавањима рачуна се као: 2 + (збир поена остварених у терминима предавања)
* број поена остварених на вежбама рачуна се као: 3 + (збир поена остварених у терминима вежби)
* за студенте који су били разврстани у групу која похађа наставу само уторком, број поена остварених на предавањима преноси се и на формалне вежбе
* студенти који нису испунили услове за излазак на испит (присуство на мин. 70% предавања и мин. 70% вежби, или оправдавање изостанака) немају уписан укупан број поена на предиспитним обавезама (последња колона).

За додатне информације, као и за заказивање консултација, можете се обратити на ana.dobrota@ffh.bg.ac.rs.

Опште информације за студенте

SerbiaEnglish